Dnia 29 maja 2009 roku w Gimnazjum w Grzegorzowie zorganizowany został Dzień Dziecka na sportowo.  W konkurencjach sprawnościowych udział wzięły reprezentacje klas I i II. Reprezentacja składała się z  dziewcząt  i 3 chłopców. W skład konkurencji wchodziły:

• skoki z miejsca dodawane
  • prowadzenie piłeczki po slalomie
  • rzuty do ruchomego kosza- 5 piłeczek
  • sztafeta: przewrót w przód, przewrót w tył, przewrót w przód, bieg z okrążeniem pachołka, przejście pod poprzeczką ( 40 cm ), przeskok nad poprzeczką ( 50 cm ).

W konkurencjach wzięły udział klasy: I a, I b, II a, II b, II c, II d.

V miejsce- II b- 10 pkt

Po zakończeniu rozgrywek sprawnościowych rozegrano jednocześnie mecz piłki koszykowej dziewcząt i mecz piłki nożnej chłopców.

W piłce koszykowej rywalizowały klasy I i II przeciwko klasom III. W skład drużyny klas trzecich weszły: Bednarczyk Paulina III b, Zapała Katarzyna III b ( 30 pkt ), Żurawska Sylwia III b ( 6 pkt ), Żurawik Urszula III c ( 4 pkt ).

W skład klas drugich weszły:

I kwarta spotkania- Stelmasik Sandra II c, Sędziak Milena II d, Kupińska Martyna               II a, Lisiecka Justyna II c ( 2 pkt ).

II kwarta spotkania- Janikowska Joanna II c ( 2 pkt ), Kwiatkowska Jolanta II d, Izychard Natalia II d ( 4 pkt ), Andrzejewska Angelika II c.

III kwarta spotkania- Nuszkiewicz Paulina II b, Matczak Katarzyna II a, Sławińska Martyna II b, Zawadzka Martyna II b.

IV kwarta spotkania- Stelmasik Sandra II c, Daria Bartosik II c ( 4 pkt ), Tylak Karolina I            I c ( 4 pkt ), Sędziak Milena II c ( 2 pkt ).

Mecz trwał 4 x 7 minut. Zakończył się wynikiem 40 : 18 dla klas III.

W piłce nożnej również rywalizowały klasy I i II przeciwko klasom III. W skład drużyny klas trzecich weszli: Andrzejewski Krystian III a, Sobczak Przemysław III b, Ratajczyk Adrian III b, Betlej Adrian III c, Sędziak Sebastian III c, Michalak Dawid III c, Gnatowski Kamil III c, Więckowski Piotr III c, Pieńkowski Michał III c,  Madaliński Michał III d, Szkudlarek Daniel III d, Pecyna Szymon III d, Marciniak Kamil III d, Musielak Kamil III d.

W skład klas drugich weszli: Cieślak Adam II a, Pluciński Mateusz II a, Pluciński Mariusz        II a, Marcin Urbaniak II b, Janik Jarosław II b, Osiński Dawid II b, Kostrzewa Jacek II b, Bączkiewicz Krystian II d, Przybyszewski Damian II d, Szulc Sebastian II d, Ziółkowski Błażej II d. Rezerwowi : Więckowski Mateusz I c, Klara Krystian II a,  Łozowicz Kacper II c,

Mecz trwał 2 x 20 minut i zakończył się wynikiem 1: 0 dla klas III.

Po zakończeniu zabawy zostały ogłoszone wyniki po czym Pani Dyrektor Danuta Abraś wręczyła Puchar Przechodni dla klasy II c oraz dyplomy zwycięskim drużynom  i podziękowała uczestnikom za wspólną zabawę .

30 kwietnia 2009 r.

Lekka Atletyka

Dnia 30 kwietnia 2009 r. w Babiaku odbyłyby się Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Lekkiej Atletyce. Gimnazja biorące udział w zawodach to:

- Gimnazjum nr 2 z Koła, Rysiny Kolonia, Grzegorzew, Przedecz, Łubianka, Dęby Szlacheckie.

Gimnazjum z Grzegorzewa wystąpiło w składzie:

- Dziewczęta-

Sędziak Milena, Zapała Katarzyna, Górniak Karolina, Żurawska Sylwia, Janikowska Joanna, Kwiatkowska Jolanta, Wargacka Paulina, Bartosik Daria.

- Chłopcy -

Szkudlarek Daniel, Więckowski Piotr, Kruszyński Paweł, Michalak Dawid, Sędziak Sebastian, Andrzejewski Krystian, Świder Kacper, Marciniak Kamil, Bączkiewicz Krystian, Betlej Adrian.

( 11, 66 m)

Na zakończenie zawodów uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Zapraszamy do galerii - kliknij

14 marca 2009 r.

Dnia 14 marca 2009 roku w Skokach ( powiat wągrowiecki ) odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa w Warcabach Indywidualnych.Nasze Gimnazjum reprezentowali: Karolina Nuszkiewicz ( kl. I a ), Paulina Nuszkiewicz ( kl. II b ), Jarosław Janik ( kl. II b ), Dawid Osiński ( kl. II b ). W mistrzostwach brało udział 51 dziewcząt i 55 chłopców. Rozegrano 7 rund. Za każdą wygraną rundę uczeń otrzymał 2 pkt, za remis 1 pkt.

W podsumowaniu końcowym Karolina Nuszkiewicz zdobyła 9 pkt, co dało jej 10 miejsce. Paulina Nuszkiewicz zdobyła 5 pkt i zajęła 40 miejsce. Dawid Osiński zdobył 6 pkt i zajął 37 miejsce. Jarosław Janik zdobył 10 pkt i zajął 6 miejsce.

Na zakończenie zawodów pierwsze trzy miejsca otrzymały medale i dyplomy, a zawodnicy od 4- 6 miejsca-dyplomy. Pierwsze 6 miejsc będzie brało udział w Mistrzostwach Polski. Opiekunem na zawodach była Dorota Knapczyk.

07 stycznia 2009 r.

W Kłodawie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Piłce Koszykowej- kategoria dziewcząt.
Szkoły uczestniczące w zawodach to : Gimnazjum z Grzegorzewa, Gimnazjum nr 2 z Kłodawy

i Gimnazjum nr 1 z Koła. Czas gry poszczególnych meczy wynosił 4 x 8 minut. System rozgrywek

to każdy z każdym. Drużyna z Grzegorzewa wystąpiła w składzie:

Górniak Karolina, Żurawik Urszula, Kowalewska Paulina, Żurawska Sylwia, Matczak Katarzyna, Lewandowska Anna, Sławińska Martyna, Tylak Karolina, Sędziak Milena, Kwiatkowska Jolanta, Stelmasik Sandra.

Pierwszy mecz rozegrały szkoły z Koła i Kłodawy. Zakończył się on wynikiem 36 : 23 dla Gimnazjum nr 1 z Koła. Drugi mecz rozegrało Koło z Grzegorzewem. Spotkanie zakończone wynikiem 34 : 16 dla Koła. Trzeci mecz rozegrany między Grzegorzewem i Kłodawą zakończył się wynikiem 34 : 26 dla Kłodawy.